VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní náplně
- Budete řídit tým 8 - 10 operátorů výroby
- Budete mít zodpovědnost za to, že váš tým plní plán výroby v požadované kvalitě
- Zastoupíte operátory z vašeho týmu v době, kdy budou mít přestávku
- Pokud se vyskytnou operativní problémy ve výrobě, budete řešit jejich nápravu
- Součástí vaší práce bude také vedení personální dokumentace
Požadujeme:
- Vzdělání minimálně SOU
- Zkušenost s vedením týmu - automobilový průmysl bude pro vás výhodou
- Ochotu pracovat na 3 směny
- Dobrou organizaci své práce i práce svého týmu
- Základy MS Office - Excel, Word
Zaměstnanecká výhoda: obědy za 17Kč/23Kč/32Kč, 5 týdnů dovolené, 13. plat a bonus ze zisku, firemní školka, firemní akce
Hlásit se předem e-mailem, telefonicky od pondělí do pátku od 8.00 do 15.00 hod. na bezplatné lince tel. 800 292 200
Kontaktní osoby: Pittnerová Michaela, Kolářová Renata, e-maily: michaela.pittnerova@magna.com, renata.kolarova@magna.com