Stolaři - obsluha CNC obráběcí centrum

Pracovní místo ( Stolaři - obsluha CNC obráběcí centrum ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 17.05.2021 Osobní kontakt na adrese firmy od ÚT do PÁ od 6:00 hod. do 16:00 hod.
Obsluha CNC obráběcího centra. Pracovní náplní na této pozici je vrtání a frézování plošného materiálu (lamina,dřevotřísky,překližky..) Programy jsou již vytvořeny,jedná se o spolehlivou obsluhu, vše zaučíme.
Požadujeme střední nebo odborné vzdělání, znalost práce na PC, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, vzornou pracovní docházku, pořádek na pracovišti.Praxe na CNC strojích vítána.
Pracujeme 5 dnů v týdnu (po - pá - 5 x 8 hodin).
Nabízíme práci v přátelském kolektivu, zaškolení, možnost profesního rozvoje a mzdový růst v dynamicky rozvíjející se firmě.
Kontakní osoba: Hellebrand, telefonicky od ÚT do PÁ od 6:00 hod. do 16:00 hod. na čísle 731 184 212, e-mailem: richterova.jitka@seznam.cz