Stolaři - obsluha CNC olepovačky

Pracovní místo ( Stolaři - obsluha CNC olepovačky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 17.05.2021 Osobní kontakt na adrese firmy od ÚT do PÁ od 6:00 hod. do 16:00 hod.
Obsluha CNC olepovacího stroje.Pracovní náplní na této je olepování plošného materiálu (lamina,dřevotřísky…) Práce je jednoduchá, navíc se pracuje ve dvojici, vše zaučíme.
Požadujeme střední nebo odborné vzdělání, práce na PC, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, vzornou pracovní docházku, pořádek na pracovišti. Praxe na CNC strojích vítána.
Pracujeme 5 dnů v týdnu (po - pá - 5 x 8 hodin).
Nabízíme práci v přátelském kolektivu, zaškolení, možnost profesního rozvoje a mzdový růst v dynamicky rozvíjející se firmě.
Kontakní osoba: Hellebrand, telefonicky od ÚT do PÁ od 6:00 hod. do 16:00 hod. na čísle 731 184 212, e-mailem: richterova.jitka@seznam.cz