PODNIKOVÝ A EKONOMICKÝ PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA

Pracovní místo ( PODNIKOVÝ A EKONOMICKÝ PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Zaplatílková Aneta, tel.: 601 573 210, e-mail: aneta.zaplatilkova@emweaving.com
Náplň práce:
- zastupování podniku při mezinárodních obchodních vztazích
- vyhotovení mezinárodních smluv
- komunikace se zahraničními klienty (převážně arabské státy)
Požadavky:
- studium práva a ekonomie (perfektní znalost práva)
- není vhodné pro absolventy
- minimálně 4 roky praxe v oboru
- výborná znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího (slovem i písmem)
- základní znalost arabštiny
- vzhledem k naší výrobě - znalost arabských kultur a zvyků
Zaměstnanecké výhody:
- služební automobil
- stravenkový paušál
- služební byt
Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnaneckou kartu.