ŘEZNÍCI UZENÁŘI - BALÍCÍ LINKA

Pracovní místo ( ŘEZNÍCI UZENÁŘI - BALÍCÍ LINKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Postup výběru uchazečů: pohovor a seznámení s provozem po domluveném osobním jednání. Kontaktní osoba Stanislav Bartošek 777 713 733 (volat v době od 7:00 do 13:00, mimo soboty a neděle). Místo výkonu práce: MAKOVEC a.s. - Držovice, Za Olomouckou 487. Pracovní doba: dvousměnný provoz 5:30-14:00, 14:00-22:00
Požadujeme: vzdělání střední odborné (vyučen) - učební obor nerozhoduje, dobrý zdravotní stav bez omezení, flexibilita, zručnost, odpovědnost.
Náplň práce: balení výrobků
Nabízíme: jídelní kupóny (stravenky) za 136,- plně hrazené zaměstnavatelem, 4x ročně mimořádné prémie nad rámec mzdového rozpětí. K platu přísluší prémie (plat od 18 500 až 27 000). Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
Neposkytujeme ubytování