Probační úředník /úřednice

Pracovní místo ( Probační úředník /úřednice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné přihlášky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte na e-mailovou adresu bkholova@pms.justice.cz nebo na adresu střediska PMS v Rychnově n.Kn., Poláčkovo nám. 5 nejpozději do 11.6. 2021.
Výběrové řízení se bude konat dne 15.6.2021 od 10:00 hod. na středisku PMS v Rychnově n.Kn.
Požadujeme:
- VŠ- ukončené magisterské studium humanitního směru
- řidičský průkaz sk. "B" (aktivní řidič)
- znalost práce na PC
- flexibilita, vysoké pracovní nasazení
- ochota vzdělávat se
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost.
Nabízíme:
- zázemí stabilní organizace, přátelské a podporující pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené, stravenky, 5 dní zdravotního volna, odborné vzdělávání
- platová třída 11, po zkušební době plat. třída 12.
- PP na dobu určitou (zástup za MD/RD).