PERSONALISTA/KA PF JU

Pracovní místo ( PERSONALISTA/KA PF JU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: znalost zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce a souvisejících předpisů; znalost práce na PC (MS Office); předchozí zkušenost min. 2 roky na obdobné pozici; schopnost samostatné práce, pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost; trestní bezúhonnost; ochota se dále vzdělávat; organizační a komunikační schopnosti, příjemné a vstřícné vystupování.
Výhodou: znalost práce v programu EGJE; znalost AJ a NJ; řidičský průkaz skupiny B
Hlavní náplň činnosti: zpracovávání personální agendy v plném rozsahu; administrativa spojená s nástupy a výstupy zaměstnanců; příprava podkladů pro mzdovou účtárnu; zpracovávání změn legislativy a pracovně-právní dokumentace v oblasti lidských zdrojů; administrace benefitů pro zaměstnance; agenda hodnocení neakademických zaměstnanců; zajištění, příprava a organizace procesu výběrových řízení; komunikace s úřady a institucemi státní správy; zajišťování úkonů v oblasti BOZP a PO souvisejících s personální agendou; zajišťování úkonů v rámci agendy související s Nařízením EP a Rady EU č 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů (GDPR); evidence a správa dat, statistik a dalších sestav, reporting; vyřizování požadavků zaměstnanců.
Nástup: dle dohody, nejlépe ihned.
Pracovní úvazek: 0,5-1,0.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení, resp. dobou neurčitou.
Místo výkonu práce: České Budějovice
Finanční ohodnocení dle Mzdového předpisu JU, uvedená výše platí pro plný úvazek.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování, zvýhodn