REFERENT/KA ODBORU EKONOMIKY

Pracovní místo ( REFERENT/KA ODBORU EKONOMIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Městský úřad Český Dub
Platové zařazení: nařízení č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů; příloha č. 1; 9. platová třída 19 730 - 28 920 Kč. Platový stupeň příslušné platové třídy se určí podle počtu let započitatelné praxe; možnost osobního příplatku.
Charakteristika vykonávané činnosti: účetní
Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru:
- státní občan ČR, popř. fyzická osoba, která je cizím státním příslušníkem a má v ČR trvalý pobyt dle § 65 a násl. zákona č. 326/1999 Sb., v platném znění, dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání českého jazyka
Kvalifikační předpoklady:
- min. střední vzdělání s maturitní zkouškou, ekonomický obor výhodou
Požadavky:
- znalost podvojného účetnictví
- komunikační schopnosti (včetně dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu), přesnost, spolehlivost
- výborná znalost práce s výpočetní technikou (Office, Windows, Excel, Internet)
Náležitosti písemné přihlášky uchazeče (formulář):
- jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče
- státní příslušnost uchazeče
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
- označení pracovní pozice a podpis uchazeče
Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:
- strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, včetně zkoušek odborné způsobilosti
- výpis z