Specialista pro ochranu duševního vlastnictví JUNIOR

Pracovní místo ( Specialista pro ochranu duševního vlastnictví JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
- spolupracuje s vývojovým týmem v oblasti zavádění nových technologií a jejich komerčního využití
- sleduje vývojové trendy, doporučuje nové směry a spolupodílí se na strategii směřování výzkumu a vývoje
- studuje patentovou literaturu a hledá nová řešení
- provádí administrativní úkony spojené s ochranou duševního vlastnictví
- spolupracuje s externími patentovými/známkovými zástupci, poradci a úřady
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe v oblasti chemie
- anglický jazyk výhodou
- analytické myšlení, samostatnost, orientaci na detail, aktivní přístup v rozšiřování znalostí
Nabízíme:
- týden dovolené navíc, zvýhodněné stravování, závodní rekreace
Kontakt:
- na e-mail.