Mediální konzultant/ka

Pracovní místo ( Mediální konzultant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Blažejské náměstí č.p. 97/7, Olomouc.
Přidej se do našeho obchodního týmu a dělej s námi marketing v praxi.
Co Vás čeká na pozici mediálního konzultanta?
- Vyhledávání a kontaktování zákazníků.
- Komunikace se zákazníky a péče o ně.
- Rozvíjení dlouhodobých vztahů s klienty.
- Příprava reklamních kampaní.
- Administrativa.
Co očekáváme od Vás:
- Obchodní talent, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, loajalitu, aktivitu a orientaci na úspěch.
- Umění telefonovat a navazovat obchodní vztahy.
- Příjemný vzhled a vystupování.
- Znalost práce s PC na uživatelské úrovni.
- Vzdělání minimálně středoškolské, pozice je vhodná i pro absolventy.
- Řidičský průkaz sk. B a zkušenosti vítány.
- Zkušenosti s přímým prodejem jsou výhodou.
Co nabízíme na oplátku Vám:
- Zodpovědnou a kreativní práci na hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek, popř. možnost spolupráce i na živnostenský list.
- Tradice společnosti více než 29 let.
- Možnost nastavení podmínek spolupráce individuálně dle Vašich zkušeností.
- Pracovní zázemí v centru Olomouce u stabilní společnosti, kvalitní zaškolení a podporu zkušených kolegů.
- Finanční ohodnocení (stálá mzda + zajímavé odměny a provize z obchodů) - 25.000 až 60.000,- Kč měsíčně, flexibilní systém odměňování s odměnami a bonusy dle pracovních výsledků - sami můžete ovlivnit výši svého mzdy.
- Pravidelná školení a vzdělávání.
- Možnost seberealizace a profesního i karierního růstu.
- Služební auto
- Stálé pracovní místo, PC a telefon
- Volné vstupy na kulturní akce a další benefity.
- Pracovní doba nejčastěji mezi 8. - 17. hodi