STAVBYVEDOUCÍ - STAVEBNÍ TECHNIK/-IČKA

Pracovní místo ( STAVBYVEDOUCÍ - STAVEBNÍ TECHNIK/-IČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- mzda: od 40.000,- do dle praxe
Náplň práce:
- vedení týmu stavebních dělníků
- zajišťování materiálu na svěřené zakázce
- řízení stavby dle projektové dokumentace a rozpočtového plánu
- koordinace činnosti odborných techniků, konzultantů, zaměstnanců a subdodavatelů
- kontrola práce podřízených v rámci obecně platných předpisů a směrnic
- kontrola a dohled na dodržování kvality a hospodárnosti
- zajištění přípravy staveniště
- evidence korespondence, dokumentace a záznamů
Požadujeme:
- ukončené minimálně SŠ vzdělání stavebního směru, praxe ve stavebním oboru podmínkou
- samostatnost, spolehlivost a důslednost, umění řešit složité situace, komunikativnost
- ŘP sk. B
- znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel)
- orientaci ve stavební a technické dokumentaci staveb
- nutnost dodržování předpisu BOZP, PO a ochrany ŽP
- výhodou autorizace
Zaměstnanecké výhody: notebook, mobilní telefon, auto i k soukromím účelům, 25 dní dovolené
HLÁSIT SE: Hromadová Jitka, e-mail: hromadova@tygas.cz - zaslat životopis (k projednání doporučenky si lze sjednat schůzka mailem + zároveň zaslat životopis)