Technolog výroby elektro

Pracovní místo ( Technolog výroby elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
Návrh, příprava, realizace a funkční odladění výrobní technologie (automatizace) pro lisovnu plastů. Návrhy HW a SW pro ovládání a kontrolu automatizací, tvorba dokumentace, vytváření optimálních návrhu ovládání obrazovek z pohledu ergonomie a komfortu ovládání. Návrhy a realizace elektrických a elektronických technologických a kontrolních zařízení včetně jejich řízení a ovládání.

Požadavky:
ÚSO/VŠ elektro, praxe není nutná. Znalost MS Office, čtení výkresové dokumentace.

Další informace:
Pozice vhodná i pro absolventy - připraven zaškolovací program.

Nabízíme: podnikové stravování
Kontakt: e-mailem nebo osobně