Projektový manažer

Pracovní místo ( Projektový manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov

Pracovní náplň:
Projektový manažer zodpovídá za plánování, organizování, řízení a kontrolu realizace projektu tak, aby bylo dosaženo stanovených projektových cílů, a to ve stanoveném termínu a v rámci stanoveného rozpočtu projektu. Koordinuje akce mezi dodavatelem, výrobou a zákazníkem. Po nominaci řídí vznik nového výrobku, od vypracování projektové dokumentace, přes výrobu nástroje a koordinaci výroby zkušební série. Výsledkem jeho práce je předání projektu do sériové produkce.

Požadavky:
Min. SŠ vzdělání, VŠ výhodou, technický směr vítán.
Praxe min. 2 let v projektových činnostech.
Komunikativní znalost angličtiny.
Výhodou: Znalost FMEA, SPC, norem ISO 9001, QS 9001, ISO/TS 16949, praxe s vedením projektů v oblasti sériové výroby a s novými náběhy.
ŘP sk. B, uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office).

Další informace:
Na pozici se hodí: praktické myšlení, pečlivost a organizační schopnosti, samostatnost, odolnost vůči stresu, efektivní a systematické řízení včetně týmové spolupráce.
Výhodou - bydliště uchazeče z blízkého okolí, dojezd 50 km do Lanškrouna.

Nabízíme: podnikové stravování
Kontakt: e-mailem nebo osobně