Řidič/ka prádelenského provozu

Pracovní místo ( Řidič/ka prádelenského provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě; Jste majitelem/kou profesního průkazu řidiče a zvažujete vyměnit život na cestách za stabilitu v místě bydliště? Máte pozitivní přístup a hledáte týmovou práci? Pak pojďte s námi zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb!

Co požadujeme:
- vzdělání: minimálně SO (výuční list);
- platné řidičské oprávnění sk. C + platný profesní průkaz řidiče;
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;.
- pečlivost, samostatnost, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, ochotu učit se novým postupům.

Co Vás čeká:
- svoz a rozvoz prádla, včetně nakládky a vykládky (manipulace s klecemi s prádlem).

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- stálou spolupráci na plný pracovní úvazek;
- pravidelnou pracovní dobu 6-14 hodin;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
-široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity; https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance. Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.
Kontakt: osobně - pouze po předchozí telefonické domluvě, e-mailem.