Poradce specialista

Pracovní místo ( Poradce specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň činnosti:
- agenda zprostředkování zaměstnání (poskytování poradenství pro zprostředkování zaměstnání včetně administrativní činnosti, zpracování individuálních akčních plánů)
- vedení správního řízení ve věci vyřazení z evidence uchazečů o zaměstnání,
- poskytování součinnosti orgánům veřejné správy a organům činným v trestním řízení,
- spolupráce se zaměstnavateli při obsazování volných míst

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- výhodou je znalost práce programů OK práce, ArsysX a SAP

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- platové rozmezí 19.730 - 28.920Kč
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup od 15. června 2021
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za RD) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 23. kvě