VÝROBNÍ DĚLNÍK/ ICE

Pracovní místo ( VÝROBNÍ DĚLNÍK/ ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: montáž brýlí, lisování dílů brýlí, vizuální kontrola výrobku.
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost.
Nástup: dle dohody.
Směnnost: 2 směny, možnost 1 směny (bližší informace podá zaměstnavatel).
Zaměstnanecké výhody: 13. a 14.plat, příplatek za přesčas 50 %, 5 týdnů dovolené, příspěvek na obědy, stravování ve firmě, kompenzaci dojíždění, vlastní parkoviště, stání pro kola i motorky, firemní akce, poukázky k narozeninám.
Podrobné informace s prohlídkou nabízeného pracovního místa Vám poskytneme při osobním pohovoru na adrese: A. Schmied, s.r.o. Trhové Sviny, Husova 1113
Kontakt: Dana Randová, e-mail: d.randova@cz.silhouette.com, tel. 386 301 109, mob. 774 056 109.
Přijďte se k nám podívat!