seřizovač

Pracovní místo ( seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Hledáme zájemce na volná pracovní místa seřizovače popř. soustružníka v silné mezinárodní společnosti působící v oblasti kovovýroby s mateřskou společností v Německu.
Požadujeme spolehlivost, pracovitost. Minimální požadované vzdělání: základní/vyučení.
Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, prémie, 13. plat, příspěvek na stravování, bonusy za zvládnutí výrobních operací, firemní akce. Možnosti platového růstu.
Nástup možný ihned. Zaučení zajištěno.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravu, dovoz stravy do závodu, prémie, vzdělávání, prof. rozvoj.
První kontakt telefonicky na č. 721968786 nebo mailem: buzrla@elasteflex.com.