Servisní technik - elektrikář / zámečník

Pracovní místo ( Servisní technik - elektrikář / zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště:
- U Obalovny 488, 250 67 Klecany

Prvotní kontakt:
- e-mail: weis@avaps.cz

Upřesňující údaje:
Popis práce na této pozici:
Provádění pravidelných kontrol provozuschopnosti našich výrobků či jejich oprava a výměna. Diagnostika závad. Výjezdy na servis po většině České republiky, které jsou předem domluveny našim dispečerem.

Požadujeme:
- vyučení v oboru nebo SŠ elektro-technického směru,
- praxe ve vratařské firmě, či znalosti vratové techniky - výhodou,
- vyhlášku č. 50/1978 min. §5 - elektrikář nutná podmínka,
- řidičský průkaz sk. B,
- spolehlivý a aktivní přístup k práci,
- čistý trestní rejstřík,
- ochota cestovat v rámci ČR - časová flexibilita,
- praxe v oblasti požárních vrat - výhodou,
- ochota učit se novým věcem,
- komunikativnost pro každodenní jednání se zákazníky
Nabízíme:
- stálou práci v příjemném kolektivu,
- odpovídající finanční ohodnocení, - odměny dle výkonů, - okamžitý nástup, - odborné zaškolení, - možnost podílet se na rozvoji a inovacích našich produktů.
BENEFITY: služební telefon, sickdays, týden placeného volna během Vánočních svátků, firemní akce, teambuilding, možnost zapůjčení služebního vozidla