Provozní elektrikář/ka

Pracovní místo ( Provozní elektrikář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete se stát součástí týmu, který prostřednictvím oprav a preventivní údržby přispívá k bezchybné výrobě krbových kamen a kovových komponentů do nábytkářského průmyslu? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici provozní elektrikář do 2směnného provozu.
Po zapracování nabízíme navýšení mzdy.
Požadujeme:
" týmový hráč s ochotou učit se nové věci a chutí do práce
" minimálně střední odborné vzdělání bez maturity v oboru elektro nebo strojírenství
" praxi na obdobné pozici se zaměřením na elektro údržbu a opravu výrobních strojů a zařízení
" způsobilost dle vyhlášky č. 50/§ 6 a vyšší
" znalost čtení elektro dokumentace
" dobré diagnostické schopnosti a manuální zručnost
" svářečský průkaz je pro Vás výhodou
Zaměstnanecké výhody:
" příplatek za svařování 15 Kč/hod
" příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod
" příplatek za noční směnu 25 Kč/hod
" měsíční, čtvrtletní a pololetní odměny
" měsíční bonus za 100% podíl na hospodářském výsledku ve výši 2000 Kč
" systém věrnostních odměn
" odměny dle životních jubileí
" odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10000 Kč
" odměnu za příchod na mimořádnou směnu ve výši 150 Kč
" závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na dojíždění
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek při narození dítěte
" zvýhodněný telefonní tarif
" zvýhodněné vedení účtu UnicreditBank
" další benefity v rámci motivačního programu zaměřeného na podporu zdraví, rodinné hodnoty a osobní rozvoj zaměstnanců
Kontakt: Dočkalová Jana, tel.: 773 751 926, e-mail: jana.dockalova@zambelli.com