operátor/operátorka chemické výroby

Pracovní místo ( operátor/operátorka chemické výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGFORFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní balíček firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* Řízení chemického provozu
* Obsluha a kontrola technologického zařízení
* Manipulace s chemickými látkami
* Spolupráce s ostatními zaměstnanci provozu
POŽADUJEME:
* SŠ vzdělání s maturitní zkouškou, v oboru chemie nebo strojírenství výhodou
* Uživatelskou znalost práce s PC - řízení provozů (výhodou)
* Manuální zručnost
* Chuť pracovat
* Snaha dlouhodobě se profilovat na provoze, loajalita
* Dobrý zdravotní stav
* Ochota pracovat ve směnném provozu (třísměnný provoz)
Zaměstnanecké výhody4): *13. mzda, odměny akcionáře
*Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní poj.
*Příspěvek na dojíždění
*Příspěvek na stravování
*Firemní cafeterie pro čerpání benefitů
*Bezúročné finanční zápůjčky
*5 týdnů dovolené
*Firemní akce pro zaměstnance
*Program Sport - volné vstupy do partnerských sportovních zařízení
*Zvýhodněné pojistné produkty
*Slevové prodejní akce, MAKRO karta
*Prodej občerstvení v chemickém areálu
*Zázemí skupiny AGROFERT
*Pomoc zaměstnancům v nouzi
*Zvýhodněné tarify mobilního volán