Údržbář - strojní mechanik

Pracovní místo ( Údržbář - strojní mechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Chceš být součástí děčínské strojírenské společnosti Karned Tools s.r.o. zabývající se vývojem a výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů?
Baví Tě opravy? Máš zkušenosti s údržbou CNC strojů?
Pak Tě rádi přivítáme v našem týmu.

Na čem budeš pracovat?
Budeš se podílet na preventivní údržbě strojů, řešit jejich poruchy a objednávat náhradní díly.
Budeš vést záznamy o poruchách, servisech a revizích strojního zařízení

Jakého kolegu hledáme?
Máš SOU/SŠ - obor strojní mechanik
Umíš číst ve výkresové dokumentaci strojů
Máš min. 3 roky praxe na pozici údržbář
Máš zkušenosti s opravami strojů
Jsi samostatný, spolehlivý, komunikativní a flexibilní
Výhodou bude, pokud máš svářečský průkaz, jeřábnický a vazačský průkaz a jsi řidičem VZV

Na oplátku Ti nabízíme
Finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta, k tomu budeš mít prémie a samozřejmostí jsou placené přesčasy
Pracovní doba je na ranní směnu, pondělí až pátek
Nabízíme Ti stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění v české výrobní společnosti
Přátelský kolektiv
Máme benefity, které určitě využiješ (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, vybereš si ze 6 obědů a k 5 týdnům dovolené 2 dny sickdays)

Nastup k nám ihned, případně se dohodneme

Nabízíme:
Máme benefity, kt