Agronom/ka

Pracovní místo ( Agronom/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- řízení svěřeného provozu rostlinné výroby,
- organizace práce - rozdělování práce podřízeným
- kontrola práce podřízených
- zajišťování vstupů do výroby
- kvalitní uskladnění sklizené produkce
- ŘP sk. B
- komunikativnost, ochota pracovat v sezóně přesčas
- SŠ nebo VŠ fytotechnického zaměření
- praxe vítána

Náplň práce:
- stanovování technologických postupů při pěstování plodin, v semenářství a zajišťování jejich realizace
- řízení a usměrňování agrotechnických a pracovních postupů v rostlinné výrobě
- stanovování způsobů pěstování plodin na stanovených půdních plochách
- stanovování způsobů setby, výživy a ochrany rostlin podle osevních plánů
- výběr a zajišťování osiv, hnojiv a dalších materiálů
- sestavování osevních plánů a plánů výroby podle požadavků, zajišťování správy a stanovování způsobů využívání půdního fondu
- stanovování postupů hnojení
- zpracovávání návrhů plánů pěstební činnosti
- pořizování a vedení provozní dokumentace
- zajišťování návaznosti na živočišnou výrobu
- předpokladem pro úspěšný výkon povolání je absolvování agronomicky zaměřené fakulty vysoké školy zemědělského typu, organizační schopnosti, schopnost týmové práce a hlavně vztah k půdě.

Nabízíme Vám:
- Perspektivní pracovní pozice v rozvíjející se firmě
- Dynamické prostředí a prostor pro odborný růst
- Ohodnocení odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
- 5 týdnů dovolené a další benefity
Prac. doba 6.30-15.00. Kontakt: telefonicky, e-mailem, Ing. Ondřej Brzobohatý, Michaela Vachutková, 602363413, 583484123, kariera@usovsko.cz.