Servisní technik - technička s aktivním AJ

Pracovní místo ( Servisní technik - technička s aktivním AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SERVISNÍ TECHNIK - TECHNIČKA S AJ
Tým servisu a reklamací má v odpovědnosti řešení záručních a pozáručních servisů a oprav kol a elektrokol. Aktuálně hledáme nového odborníka na kola a elektrokola, jehož hlavními činnostmi bude:
- provádění záručních i pozáručních servisů a oprav kol a elektrokol, včetně provádění diagnostiky,
- komunikace s našimi českými i zahraničími velkoobchodními i koncovými zákazníky (jedná se především o zodpovídání technických dotazů).
Uvítáme, pokud budete mít zájem podílet se na rozvoji našich výrobních pracovníků a také distributorů, ať už formou přípravy studijních podkladů anebo manuálů, tak také formou osobního předávání vašich zkušeností.Požadujeme:
Předchozí praktické zkušenosti (tzn. servisování kol, ať už profesně, nebo jako zálibu)
Znalost anglického jazyka alespoň na komunikativní úrovni
Manuální zručnost a technické myšlení
Spolehlivost, smysl pro detail a dotahování věcí do konce, samostatnost ale zároveň i týmovost.

Nabízíme:
Možnost rozvíjet své znalosti a praktické dovednosti v servisu elektrokol a podílet se na rozvoji jednotlivých součástí elektrokol našich značek kol.
Stabilní pracovní zázemí v neustále se rozvíjející firmě s tradicí od roku 1991, působící v progresivním oboru a zajímavou práci v přátelském kolektivu.
Podporu v osobním a profesním rozvoji.
Práci od pondělí do pátku v čase přibližně 7:30 - 16 hod., odpovídající mzdové ohodnocení při nástupu, s potenciálem růstu dle odváděných výsledků.
Zajímavé zaměstnanecké benefity ve formě slev na naše produkty pro tebe i tvou rodinu, stravenkový paušál, až 25 dní dovolené a