Logistický/á a skladový/á koordinátor/ka pro VIP zákazníky

Pracovní místo ( Logistický/á a skladový/á koordinátor/ka pro VIP zákazníky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Olomoucká č.p. 1001, Velká Bystřice. Nástup ihned.
První kontakt je možný POUZE emailem.
Požadavky:
- Znalost AJ B2, další světový jazyk výhodou
- Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Outlook), program Helios výhodou
- Znalost logistiky výhodou
- ŘP sk. B
- Pečlivost, zodpovědnost, operativnost
Nabízíme:
- Práci v příjemném kolektivu certifikované společnosti
- Možnost profesního růstů
- Výuku jazyků na firmě
Pracovní náplň:
- Koordinace svozu, rozvozu a skladování výrobků pro VIP zákazníky

Pracovní doba: 8:00 - 16:30 hod.