ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK/CE VÝZKUMU

Pracovní místo ( ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK/CE VÝZKUMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTER: vědecko-výzkumná činnost uchazeče: příprava hybridních materiálů. DOVEDNOSTI: zkušenosti s přípravou organosilanových nanovláken, znalost anglického jazyka na minimální úrovni B2, schopnost prezentovat vědecké výsledky ústní i písemnou formou, vysoká míra kreativity a invence při řešení výzkumných projektů, spolehlivost v dodržování stanovených termínů, schopnost týmové spolupráce, flexibilita a odpovědnost, samostatnost, komunikativnost. VZDĚLÁNÍ: magisterské VŠ vzdělání - chemického nebo materiálového směru. PRACOVNÍ POMĚR: 35% úvazek, příp. dle dohody, pr. sml.- doba určitá-do 31.12.2022, příp. dle dohody s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.7.2021/dle dohody, mzdová tř. C1(R1) dle Vnitřního mzd. předpisu, minimální měsíční tarifní mzda při 100% úv.: 25 000,- Kč. Možnost výplaty mimořádných odměn v návaznosti na hodnocení výkonu zaměstnance.
Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a publikační činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, doklad o znalosti AJ na úrovni min. B2 nebo ekvivalent ( v příp. nedodání bude znalost ověřena při ústním pohovoru). Přihlášku do VŘ doručte e-mailem(volnamista@tul.cz) nebo poštou do 13.6.2021.
Výběrové řízení je zveřejněno na webových stránkách TUL: https://doc.tul.cz/9957