Provozní/technickoadministrativní pracovník /pracovnice v závodní jídelně

Pracovní místo ( Provozní/technickoadministrativní pracovník /pracovnice v závodní jídelně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: řízení celého personálu závodní jídelny, sestavování jídelních lístků spolu se šéfkuchařem, kontrola pestrosti jídel a dodržování technologických postupů přípravy a hygieny jídel, zajišťování objednávek a nákupu potravin, zodpovědnost za jejich správné převzetí a kontrolu faktur, kontrola záruční lhůty uskladněných potravin a způsob jejich uložení, vedení denní spotřeby potravin, zpracovávání uzávěrky spotřeby potravin, vedení přehledu stravovaných osob, zodpovědnost za dodržování finančního limitu norem ve stravování a přísné dodržování spotřebních norem, kontrola dodržování pravidel HACCP a aktualizuje pravidla HACCP, zpracovávání měsíční rekapitulace a podkladů pro účtárnu a fakturaci, zodpovědnost za prodej v kantýně a za pokladnu
POŽADAVKY: minimálně SŠ s maturitou, praxe v oboru nutností (praxe vedoucího pracovníka výhodou), práce s PC podmínkou, zdravotní průkaz, ochotu zdokonalovat se v oboru gastronomie, schopnost pracovat samostatně i v týmu. schopnost plánovat, organizovat, řídit a kontrolovat, komunikativnost, spolehlivost, organizační schopnosti, asertivita, společenská úroveň jednání a vystupování, znalost vedení skladového hospodářství a normování potravin
NABÍZÍME: pracovní poměr - zástup za MD a RD, 5 týdnů dovolené za rok, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání, výhodný telefonní tarif po uplynutí zkušební doby
KONTAKT: telefonicky (6-14 hod), emailem