Asistent/ka úseku

Pracovní místo ( Asistent/ka úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- SŠ/VŠ ekonomického, humanitního či právního směru.
- Prezentační a komunikační dovednosti, věcnost, přesvědčivost.
- Aktivní mobilitu - ŘP sk. B, samostatnost i schopnost práce v týmu, zodpovědnost.
- Praxe v administrativě výhodou, práce na PC

Náplň práce:
- Evidence a administrativa spojená s uzavíráním smluv
- Evidence korespondence úseku
- Zpracování podkladů k evidenci nabytých nemovitých věcí
- Příprava majetkoprávních podkladů
- Administrativní práce na podatelně - nepravidelný zástup
- Účast na poradách úseku, vedení zápisu
- Zpracování podkladů pro reporting, vedení spisů a jejich aktualizace.
- Ostatní administrativní práce dle nařízení vedoucího.

Mise pozice:
- Příležitost pro zkušenou osobu, která má zájem tvořit a udržovat bohatou administrativní agendu spojenou s fungováním uskupení společností pod jednotným řízením (koncern).
- Šance pro absolventy získat zkušenosti ve velkém podniku

Nabízíme Vám:
- Perspektivní pracovní pozice v rozvíjející se firmě
- Dynamické prostředí a prostor pro odborný růst
- Další profesní vzdělávání formou kurzů a školení
- Ohodnocení odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
- 5 týdnů dovolené a další benefity
- Místo výkonu práce - Klopina, nástup možný okamžitě
Prac. doba 6.30-15.00. Kontakt: telefonicky, e-mailem, Ing. Ondřej Brzobohatý, Michaela Vachutková, 602363413, 583484123, kariera@usovsko.cz.