Referent odboru rozvoje a majetku MěÚ Doksy

Pracovní místo ( Referent odboru rozvoje a majetku MěÚ Doksy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Podrobnosti k inzerované pozici, vzor přihlášky a osobního dotazníku jsou na webových stránkách města www.doksy.com. Požadujeme splnění zákonných a kvalifikačních předpokladů.
Náplň práce:
- zajištění agendy nakládání s majetkem obce (především pozemků) - prodeje, výkupy, směny, pronájmy, pachty
- zajištění související administrativy a výkazů
- příprava věcných podkladů pro uzavírání smluv
- spolupráce při realizaci dotovaných projektů
Jiné požadavky:
- odolnost vůči stresu, organizační schopnosti
- aktivní přístup, rozhodnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
- schopnost čtení v katastrálních mapách a práce s mapovými podklady
- dobrá znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel, schopnost práce s internetem)
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- praktické zkušenosti s nakládáním s veřejným majetkem nebo z realitního trhu výhodou
- orientace v legislativě a při uzavírání smluvních vztahů (obchodní a občanský zákoník) výhodou
- komunikační dovednosti, kladný vztah k lidem a prozákaznická orientace výhodou
Nabízíme:
- osobní ohodnocení, stravenkový paušál, sick days, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Písemné přihlášky doručit do 24. 5. 2021 do 17:00 hod v zalepené obálce, označené textem: Neotvírat - výběrové řízení na místo referent/ka ORM"