Údržbář, řidič, topič

Pracovní místo ( Údržbář, řidič, topič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný
Žádost, motivační dopis, pracovní životopis + doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte písemně na e-mail: furstencellerova@vuzulova.cz
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Komenského 154, Žulová
POŽADAVKY:
- řidičský průkaz sk. B a praxi v řízení vozidla
- manuální zručnost
- spolehlivost, flexibilitu
- výhodou je vyučení v řemeslných oborech (zedník, truhlář, instalatér, elektrikář...)
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- možnost prodloužení PP na dobu neurčitou
- nástup je dle potřeby zařízení možný i dříve
- k uvedené hrubé mzdě se připočítávají příplatky za svátky a so + ne (pokud službu provozní důvody vyžadují)
- po zkušební době osobní příplatek
- příspěvek FKSP (očkování, vitamíny, kultura, bazén...)
- závodní stravování