ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE - vyhrazeno pro OZP

Pracovní místo ( ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE - vyhrazeno pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA - vyhrazeno pro OZP
- PP zkrác., příp. i plny na dobu určitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: úklidové služby (přizpůsobíme možnostem pracovníka) kancelářských prostor, společných prostor bytových domů, úklid domácností, restaurací aj.
- Požadujeme: spolehlivost, chuť pracovat
- Nabízíme: firemní akce, benefity, odměny, zázemí firmy
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Valentová Kateřina Ing., tel.: 777 853 049, e-mail: katerina.valentova@uklidhk.cz