Sociální pracovník/ce

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pontis Šumperk o.p.s. hledá sociálního pracovníka/ci se vzděláním VŠ nebo VOŠ v oboru soc. práce nebo oboru obdobném (kvalifikace pro soc. pracovníka dle zák.č. 108/2006 Sb.) pro pečovatelskou službu, která se nachází na ul. Gen. Svobody 68 v Šumperku s nástupem od 1.6.2021.
Náplň práce:
Realizace sociální práce se seniory, uživateli pečovatelské služby, jednání se zájemci o službu i jejich rodinami ohledně poskytování sociálních služeb v domácnostech, sjednání smluv o poskytované službě, zpracování individuálních plánů, zajištění jejich naplňování, vstup do realizace přímé péče uživatelů, nastavení různých nácvikových a aktivizačních technik.

Požadujeme:
- vzdělání dle zákona 108/2006 Sb., orientace v sociální problematice
- zkušenosti se sociální prací
- komunikační a organizační dovednosti, pracovitost, spolehlivost, pečlivost
- dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, ŘP skup.B
- zaslání motivačního dopisu s životopisem
- výhodou: zkušenost s přímou péčí o seniory

Nabízíme:
- smysluplnou a zajímavou práci v profesionálním teamu
- zkušenosti, podporu v dalším vzdělávání, supervize
- příspěvek na stravování, odměny, 25 dní dovolené a 2 dny na zdravotní zotavenou atd.
Kontakt: zašlete životopis + motivační dopis do 10.6.2021 na mazakova.eva@pontis.cz, Eva Mazáková, personalistka tel. 583211766.