Customer Service Specialist with English

Pracovní místo ( Customer Service Specialist with English ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme do našeho týmu posilu na pozici Customer service specialist. Máte přátelský přístup, baví Vás komunikace s lidmi a nebojíte se řešit i nepříjemné situace se zákazníky? Připojte se k nám a staňte se součástí naší mladé společnosti!
Co bude Vaší náplní práce:
o Komunikace se zahraničními zákazníky v anglickém jazyce převážně emailová ale i telefonická
o Kompletní péče o zákazníky, vyřizování objednávek
o Zpracování požadavků zákazníků a hledání vhodného řešení
o Vyřizování dotazů, reklamací, změn objednávek atd.
o Odepisování na dotazy na sociálních sítích (Facebook, Instagram)
Požadavky:
o Pracovitý, rychle se učící a iniciativní přístup, schopnost improvizace
o Schopnost vcítit se do zákazníka, vytvořit a rozvíjet s ním vztah
o Schopnost zůstat klidný, trpělivý, zdvořilý a profesionální i v nepříznivých situacích
o Angličtina na úrovni min. C1 (plynulá řeč, precizní psaní, skvělá slovní zásoba, přátelská neformální Americká angličtina)
o Vynikající komunikační a vyjadřovací schopnosti
o Proaktivní přístup, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
o Časová flexibilita
o Předchozí zkušenosti v zákaznickém servisu výhodou
o Vítáme pouze kandidáty na dlouhodobou spolupráci
Co můžeme nabídnout:
o Spolupráci na Ž.L. nebo smlouvu na plný nebo zkrácený úvazek
o Plat v závislosti na výsledcích, dovednostech, zkušenostech: 25 - 30 000 Kč/měsíc
o Přátelská atmosféra, ZERO bullshit prostředí
o Kariérní růst
o Každodenní používání angličtiny
o Spolupráce s partnery z celého světa
o Upřímné pracovní prostředí otevřené novým nápadům a inovacím
o Nástup možný od podzimu 2021
Lokace