Finanční účetní

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem na e-mail burianova@esop-rk.cz.
Požadujeme:
- pečlivost, znalost administrativní práce
- znalost účetnictví, daně z příjmů a DPH se zájmem o další vzdělávání
- komunikační dovednosti, zájem o obor a další vzdělávání
- trestní bezúhonost, spolehlivost a loajalitu
- příjemné vystupování.
Náplň práce:
Jako finanční účetní se stanete součástí profesionálního týmu ekonomů, účetních a auditorů. Budete mít na starost vedení účetnictví, inventarizace, zpracovávání přiznání a kontrolních hlášení k DPH, přiznání k silniční dani. Na základě prokázání odborné kvality se stanete součástí auditorského týmu. Velmi důležitá také bude vaše schopnost dobře komunikovat s klienty a spolupracovníky. Získáte kvalitní profesní znalosti v oblasti finančního účetnictví v širokém spektru díky rozsáhlé činnosti klientů společností ESOP, možnost dalšího vzdělávání a růstu. Seznámíte se s řešením on-line účetní kanceláře. Získáte silnou profesní i lidskou oporu stabilního týmu, díky které se můžete dále profesně zdokonalovat.
Nabízíme:
- práci v příjemném, dynamickém kolektivu
- zázemí prosperující společnosti
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- odpovídající mzdové ohodnocení a benefity
- moderní účetní kancelář s on-line procesy
- možnost zaměstnání na hlavní pracovní poměr, DPČ nebo DPP (dle dohody)
- možnost zkráceného úvazku.