SANITÁŘ / SANITÁŘKA

Pracovní místo ( SANITÁŘ / SANITÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Petříková Petra, tel.: 702 269 260, e-mail: petra.petrikova@belohrad.cz
Náplň práce sanitáře:
- Ošetřovatelská péče u rehabilitujících pacientů.
- Doprovázení pacientů na procedury.
- Asistence imobilním pacientům při fyzioterapii.
Hlavní požadavky na sanitáře rehabilitačního ústavu:
- Sanitářský kurz nebo Odborná způsobilost k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a č. 96/2004 Sb. podmínkou.
- Zdravotní způsobilost bez zdravotního omezení.
- Empatický člověk, komunikativní s příjemným vystupováním a vstřícný k pacientům.

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- práci v příjemném kolektivu a příjemném prostředí
- příplatky za práci o víkendech a svátcích, odměny apod.
- zaměstnanecké benefity