SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA

Pracovní místo ( SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 72121 Svářeči
- Místo výkonu práce: Zábědov č.p. 118, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu neurčitou 2 roky, nástup 1.6.2021
- Náplň práce: svařování metodou MAG (CO2) - ocel, hliník; kompletace zakázek
- Požadujeme: zručnost, kvalitně odvedenou práci, pracovitost, dochvilnost, orientaci v technických výkresech; plné zaškolení a získání certifikátu CO2 zajistíme
- Nabízíme: možnost stravování, ubytování, slevu na firemní výrobky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky či osobně (Zábědov 118), kontaktní osoba: Koblmüllerová Helena, tel.: 736 681 935, e-mail: info@lamark.cz