Referent/ka krizového řízení

Pracovní místo ( Referent/ka krizového řízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné přihlášky zasílejte na adresu: Město Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, 790 01 Jeseník nebo osobně doručte na podatelnu Městského úřadu Jeseník, nejpozději do uzávěrky přihlášek, tj. do 26.05.2021 do 10:00 hodin.
Zalepenou obálku výrazně označte heslem: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na Referenta/ku krizového řízení".
Úplné znění inzerátu uchazeči naleznou na webových stránkách města: www.jesenik.org v sekci Volná místa
Požadované doklady:
- přihláška do výběrového řízení (vzor na: www.jesenik.org v sekci Volná místa)
- strukturovaný profesní životopis
- výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Informace o pracovním místě:
- 11. platová třída (platový stupeň podle délky započitatelné praxe dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
- místo výkonu práce: město Jeseník, Městský úřad Jeseník
- plný pracovní úvazek
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- předpokládaný termín nástupu: 01.07.2021 (dohoda možná)
Požadavky:
- ukončené vysokoškolské vzdělání bakalářského stupně nejlépe v programech specializujících se na bezpečnost a krizové řízení (krizový management, technická bezpečnost osob a majetku, bezpečnostní inženýrství, bezpečnostní plánování apod.) či v oborech zaměřených na veřejnou správu
- dobrá orientace v legislativě související s vykonávanou činností, zejména v zákonech: č. 239/2000 Sb., o integrovaném záchranném systému a o změně některých zákonů, č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a změně některých zákonů (krizový zákon); č. 241/2000