Regionální obchodní zástupce/zástupkyně pro externí zákazníky - region Čechy

Pracovní místo ( Regionální obchodní zástupce/zástupkyně pro externí zákazníky - region Čechy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Trhový Štěpánov
Náplň práce: vyhledávání a akvizice nových obchodních příležitostí v segmentu prodeje kuřecího a králičího masa a uzenin (nezávislý trh - stravovací zařízení, řeznictví, HORECA), aktivní řízení svěřeného portfolia zákazníků a jeho rozvoj, získávání nových zákazníků, práce v rámci obchodního oddělení
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, ochotu učit se, středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání - vhodné i pro absolventy, uživatelská znalost práce na PC, praxe na obdobné pozici a s prodejem v oboru výhodou
Nabízíme: možnost profesního růstu, zajímavá a různorodá pracovní náplň, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, práce pro českou společnost s 30ti-letou tradicí na trhu, odpovídající mzdové ohodnocení: základní mzdový tarif 18 000 + 10.000 - 15.000 Kč provize (dle prodeje), zaměstnanecké benefity, služební automobil a telefon, PC nebo tablet, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, firemní wellness centrum a rekreační zařízení, zaměstnanecké půjčky
Strukturované životopisy zasílejte na emailovou adresu: mzdy@rabbit.cz