Hlavní účetní, samostatný/á organizační, administrativní a spisový pracovník/ce

Pracovní místo ( Hlavní účetní, samostatný/á organizační, administrativní a spisový pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Hlavní účetní, samostatný/á organizační, administrativní a spisový pracovník/ce
Požadavky:
Minimálně dva roky praxe v oboru účetnictví a financí, zkouška odborné způsobilosti výhodou, dobrá znalost práce s PC minimálně v rozsahu Windows 10, MS Office, Internetových prohlížečů, e-mail (Outlock 2010), zkušenost se systémem MUNIS vítána, ŘP skupina B, flexibilita, komunikační a organizační schopnosti, profesionální vystupování a bezúhonnost
Zaměstnanecké výhody: dle zákoníku práce
Nástup od 1.7.2021 nebo dle dohody. Mzda: 20 400,- až 28 920,- Kč
Kontakt: Drmlová Eva Mgr., tel.: 739 626 125, e-mail: oulhotaupb@volny.cz
První kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem nebo telefonicky po a st od 13:00 do 17:00 hod..
Na výběrovém řízení OÚ Lhota u PB 77, 2.6.2021 od 13:00 hod.
Místo výkonu práce: OBEC LHOTA U PŘÍBRAMĚ, Lhota u Příbramě č.p. 77