Generální manažer/ka

Pracovní místo ( Generální manažer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
e-mail: hana.cermakova@mi-king.cz.

Mi-King s.r.o., je servisní centrum kovu a nabízíme příčné a podélné dělení kovového materiálu. Na trhu jsme od roku 2005. Jsme spíše rodinná firma, která má kolem 140ti zaměstnanců a aktuálně hledáme Generálního manažera.

Pracovní náplň:
- zastupování zájmu akcionářů
- příprava podnikového plánu
- rozvíjení zaměstnanců
- zvláštní pozornost kontrole a snižování nákladů
- zastupování společnosti na obchodních výstavách, schůzkách
- udržování obchodních vztahů
- přispívání ke zlepšování KPI společnosti
- příprava investičních návrhů pro představenstvo.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího
- Praxe ve vrcholovém managementu min. 10 let
- Praxe ve výrobní oblasti
- Dohled nad plněním strategickkých záměrů a sledování výkonnosti organizace
- Dbát na trvalém zlepšování
- Silnné vyjednávácí schopnosti
- Být vůdčí osobnost
- Být pragmatický, umět koncepčně myslet
- Být otevřený vůči změnám a rychle se adaptovat.

Zaměstnanecké výhody:
- Variabilní pracovní doba
- Po zapracování možnost využítí práce z domova dle domluvy
- 25 dní dovolené
- Docházkový bonus
- Závodní stravování, stravenky
- Valorizace mzdy
- Výroční bonusy
- Vzdělávání
- Očkování proti chřipce
- Firemní akce.