TECHNIK SPRÁVY NEMOVITOSTÍ (PRACOVNÍK SPRÁVY MAJETKU)

Pracovní místo ( TECHNIK SPRÁVY NEMOVITOSTÍ (PRACOVNÍK SPRÁVY MAJETKU) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Velká Morava č.p. 79, Dolní Morava, 561 69 Králíky
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
CO BUDE TVOJÍ NÁPLNÍ PRÁCE:
- provádění pravidelných kontrol technického stavu svěřených objektů
- provádění oprav typu vysprávky/malování, montáž a údržba nábytku, drobné instalatérské práce atd.
- zajištění a komunikace s dodavateli při řešení odborných zásahů
- zajištění materiálu pro opravy a údržbu, kontrola a přehled o stavu zásob
- spolupráce při zajištění pravidelných revizí a servisu, spojených se správou majetku
- spolupráce při řešení reklamací u dodavatelů
- komunikace s dalšími středisky v rámci společnosti
CO BYS MĚL/A ZNÁT A UMĚT:
- smysl pro organizaci a zodpovědný přístup k práci
- čistý trestní rejstřík
- dobrá fyzická kondice
- spolehlivost
- dobrá znalost MS Office
- manuální, technickou a technologickou zdatnost
- zkušenosti v daném oboru - údržba bytových/nebytových prostor. (praxe výhodou)
- základní znalost tzv. "nových technologií" vítána, měření a regulace, EPS, elektronické zámky atd.
- platná vyhl. 50/§ 6 výhodou
CO OD NÁS MŮŽEŠ OČEKÁVAT:
- HPP/plný úvazek
- dlouhodobá spolupráce
- kartu s kreditem na atrakce po celém resortu
- příspěvek na dopravu
- zvýhodněné stravování a ubytování
- 25 dní dovolené
KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 17.00) nebo email