REFERENT / REFERENTKA VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT

Pracovní místo ( REFERENT / REFERENTKA VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: koordinace péče o mládež a volný čas, spolupráce se školami a školskými zařízeními v oblasti volného času, zpracování žádostí o finanční podporu ze strukturálních fondů EU, včetně aktivní účasti na mezinárodních evropských projektech, zpracování projektů, včetně vyhledávání finančních zdrojů, spolupráce s neziskovými organizacemi na území města
propagace volnočasových aktivit dětí a mládeže, zajišťování agendy otevřená školní a dětská hřiště
- platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění
- je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Kvalifikační požadavky: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, znalost školského zákona č. 561/2004 Sb., v platném znění včetně prováděcích předpisů ke školskému zákonu, velmi dobrá znalost na úseku zpracování projektů
uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet), komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, pečlivost a aktivní přístup k dalšímu vzdělávání, znalost anglického jazyka výhodou, řidičské oprávnění skupiny B
uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst.
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, pracovní poměr na dobu neurčitou, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, pružnou pracovní dobu, čtyři dny plac