Sociální pracovník - pracovnice

Pracovní místo ( Sociální pracovník - pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE
Požadavky na pracovní pozici:
- odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
- orientace v zákoně č. 108/2006 Sb.o soc. službách
- znalost standardů kvality sociálních služeb
- znalost práce na počítači (Office 365), znalost programu Cygnus 2 výhodou
- vhodné i pro čerstvé absolventy
- komunikační dovednosti
Stručný popis pracovní pozice:
- jednání se zájemci o službu
- uzavírání smluv s uživateli
- vedení dokumentace uživatelů
- spolupráce s ostatními pracovníky organizace
- jednání se zástupci státní správy, samosprávy a spolupracujících organizací
- tvorba a aktualizace vnitřních předpisů a metodik v souladu se Standardy kvality sociálních služeb v návaznosti na zákonné požadavky a vnitřní předpisy poskytovatele
- oblast alternativní komunikace a využití moderních komunikačních technologií - po zaškolení
podpora dalšího vzdělávání
Nabízíme:
- obědy (výběr z 3 jídel) za symbolických 20,- Kč/oběd
- po 6-ti měsících příspěvek na dovolenou, volnočasové aktivity, zájmové kroužky dětí atd. až do výše 13.500,- Kč
- 5 dní dovolené navíc, tj. celkem 25 dní
- příjemné a přátelské prostředí, nově zrekonstruovaný areál