HR Specialista / Specialistka

Pracovní místo ( HR Specialista / Specialistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

• Administrativní práce pro personální oddělení (koordinace výběrových řízení, inzerce, nábor zaměstnanců, změny, výstupy apod.).
• Komplexní správa osobních složek zaměstnanců a jejich aktualizace.
• Analýza vzdělávacích potřeb a zajišťování rozvoje zaměstnanců (organizace a plnění vzdělávacího plánu).
• Spolupráce při nastavení a vedení systému hodnocení, motivace a odměňování zaměstnanců.
• Správa agendy zaměstnaneckých benefitů a sociálního programu.
• Správa agendy pracovnělékařských prohlídek pro THP zaměstnance.
• HR reporting (práce s daty, tvorba přehledů, sestav a prezentací).
• Spolupráce v oblasti interní komunikace (oznámení; firemní newsletter apod.) a při organizaci firemních akcí
• Spolupráce při implementaci nových personálních procesů a aktivní přístup k jejich neustálému zlepšování.
• Spolupráce při aktualizaci stávajících a při tvorbě nových směrnic v oblasti personálního řízení a pracovně právních dokumentů.
• Správa podnikového archivu.
Kvalifikace a požadavky
• VŠ / SŠ vzdělání (ekonomické, právní, humanitní zaměření)
• Zkušenost ze stejné/obdobné pozice min. 3 roky
• Zkušenosti s náborem zaměstnanců ve výrobní firmě podmínkou
• Znalost pracovněprávní legislativy a personálních procesů
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
• Znalost nástrojů MS Office; zkušenost se SW Helios výhodou; využití platformy LinkedIn pro nábory
• Orientace ve mzdové oblasti a v oblasti ekonomiky práce výhodou
• Řidičský průkaz sk. B
• Flexibilita; příjemné vystupování; výborné komunikační dovednosti
• Zodpovědný a aktivní přístup; sch