EKONOMICKÝ ŘEDITEL

Pracovní místo ( EKONOMICKÝ ŘEDITEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost ENERGO CHOCEŇ, s.r.o., člen skupiny 3H Invest, která je přímým výrobcem a dodavatelem chladících zařízení, specialistou na tlakové nádoby, výměníky tepla, rekonstrukce chlazení a tepelná čerpadla, byla založena v roce 1918 a v dnešní době čítá na 120 zaměstnanců, v současnosti hledá vhodného kandidáta na pozici "Ekonomický ředitel".

Co bude náplní Vaší práce?
- Řízení ekonomického úseku společnosti: Finanční účtárna, mzdová účtárna, finanční controlling, personální oddělení
- Řízení plateb a Cash flow, kontrola finančních a účetních podkladů
- Příprava týdenního a měsíčního reportingu společnosti
- Analyzování hospodářských výsledků společnosti;
- Příprava ad hod analýz
- Příprava finančních plánů, tvorba rozpočtů a směrnic
- Příprava finančních výkazů a tvorba výroční zprávy společnosti
- Spolupráce s auditory a státními institucemi
- Zastupování společnosti v komunikaci s bankami
- Příprava výkazů pro ČSÚ
- DPPO, Ekologické daně
- Rozvoj controllingových procesů
- Aktualizování norem a směrnic v oblasti financí a personalistiky
- Zúčtování účetních dokladů

Hledáme kandidáta, který:
- Má zkušenosti s ekonomickým a finančním řízením
- Se orientuje v daňové problematice a účetnictví
- Má zkušenosti s controllingem a účetní závěrkou
- Umí přijímat a dále předávat získané zkušenosti
- Má pokročilou znalost programů MS Office
- Je spolehlivý, pečlivý, umí pracovat pod tlakem
- Má vysokou sebemotivaci k hledání řešení
- Má základní komunikativní znalost AJ

Co nabízíme:
- Dlouhodobou spolupráci
- Zajímavou a různorodou náplň
- Prostor pro seberealizaci, možnost měni