ŘIDIČ/-KA, OBSLUHA DOPRAVNÍCH A MECHANIZAČNÍCH PROSTŘEDKŮ

Pracovní místo ( ŘIDIČ/-KA, OBSLUHA DOPRAVNÍCH A MECHANIZAČNÍCH PROSTŘEDKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- PP na dobu určitou, v dalším roce možnost na dobu neurčitou
Upřesnění požadavků:
- Řízení, obsluha a údržba nákladních motorových vozidel (resp. pracovních strojů a mechanismů např. JCB3CX)

Nabízíme
- Jistotu a stabilitu silné společnosti
- Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
- Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- Příjemné pracovní prostředí

Požadujeme
- SOU s výučním listem
- Řidičský průkaz skupiny C + platné profesní osvědčení včetně platné karty do digitálního tachografu
- Min. zbývajících 10 bodů
- Zdravotní průkaz výhodou
- Strojní průkaz pro obsluhu kolových rypadlo-nakladačů výhodou
- Ostatní kvalifikace výhodou (např. VZV, pásová rypadla, atd.)
Zaměstnanecké výhody: 13. a 14. plat, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní a penzijní připojištění, preventivní lékařská péče, možnost rekreace v podnikových zařízeních, 3 dny zdravotního volna na rok, další vzdělávání, zvýhodněné tarif volání i pro rodinné příslušníky.

HLÁSIT SE: první kontakt mailem nebo telefonicky, nechodit na provozovny!!!
Šumichrast Petr Bc., 702 292 071, e-mail: petr.sumichrast@scvk.cz - vždy zaslat životopis , (k projednání doporučenky zaslat životopis + kopii doporučenky mailem - vyplněnou doporučenku zašlou zpět) - náborový zaměstnanec je v Litoměřicích