Distribuční práce, práce na PC a pomocné práce

Pracovní místo ( Distribuční práce, práce na PC a pomocné práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní místo je pro OZP!
Místo výkonu práce: Záboří, 539 44 Proseč u Skutče
Jaká bude vaše náplň práce? hledáme pečlivého pracovníka na balení zboží, kontrola zboží - kvalita zboží, kontrola barev a obalů atd., práce se čtečkou, kontrola štítků dle dopravce
Co od vás očekáváme? pečlivost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost, ochota se učit novým věcem, trestní bezúhonnost, znalost PC výhodou
Co vám nabízíme? smlouvu na hlavní pracovní poměr, zaměstnání v přátelském kolektivu, vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích, stabilní výdělek, stravenky, slevu na kvalitní zboží Tescoma, práce na zkrácený úvazek
Doplňující informace:
Název pozice: distribuční práce, práce na PC a pomocné práce
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Místo pracoviště: Zábořská 93, Záboří, 539 44 Proseč
Nejnižší požadované vzdělání: základní
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: možnost zkráceného úvazku
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Sleva na zboží TESCOMA
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 6 do 14.30 hod. nebo na e-mailové adrese.