KONZULTANT/KONZULTANTKA

Pracovní místo ( KONZULTANT/KONZULTANTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte paní Rušarové na email: Lrusarova@ikomplet.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Pracoviště: Šárka 21, Prostějov.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, znalost výrobního procesu, zkušenosti s konzultacemi z oblasti IT systémů, velmi dobrá znalost práce na PC.
Náplň práce: prezentace systému u zákazníků, zanalyzovat požadavky zákazníka, koordinace analýzy, návrh konkrétního řešení pro zákazníka, realizace a kontrola správného postupu, implementace a konzultace ERP u zákazníků, školení ERP u zákazníků, zpracování a péče o okruh již nakupujících zákazníků v ČR, zodpovědnost za předání/převzetí etap zakázky (zajištění předávacích protokolů), informování zákazníků a poradenství pro zákazníky.
Nabízíme: stravenkový paušál, firemní vozidlo, možnost dalšího vzdělávání.