PROJEKTOVÝ MANAŽER - MANAŽERKA

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER - MANAŽERKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:6/5/2021
Požadujeme:
Minimální
- VŠ nebo VOŠ vzdělání
- znalost práce na PC (MS Office)
- čistý trestní rejstřík
- řidičský průkaz skupiny B
- komunikační schopnosti, flexibilita
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- zodpovědnost, spolehlivost
- ochota učit se.
Doporučené
- zkušenosti s přípravou žádosti o dotace
- zkušenosti s realizací projektů financovaných EU
- zkušenosti v organizaci poskytující sociální služby.
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- zajímavou práci u zajímavého zaměstnavatele
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 26 - 28 tis. Kč
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (pravidelné odborné vzdělávání, podpora supervizora, 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování)
- možnost uplatnit své individuální schopnosti a dovednosti
- pracovní prostředí podporující osobní a pracovní rozvoj.
Náplň práce
- sledování dotačních příležitostí
- příprava projektových žádostí: zpracování žádostí, kompletace a podání žádosti
- průběžný a závěrečný monitoring probíhajících projektů
- vedení evidence projektů
- jednání s poskytovateli dotací, grantů a darů
- koordinace a vyplňování statistických ukazatelů poskytovaných ostatním subjektům
- zpracování žádostí na veřejnou sbírku, průběžná kontrola veřejné sbírky, zpracování průběžného a závěrečného vyúčtování.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 5. 2021 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz.
Přiložte také návrh žádosti na podporu mobilní hospicové péče, kterou poskytuje jedno ze středise