Operátor výroby - cívkování a balení

Pracovní místo ( Operátor výroby - cívkování a balení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
" Zodpovědnost, pracovitost, schopnost práce v třísměnném provozu
" Týmovou spolupráci
" Základní vzdělání

Náplň práce:
" Obsluha cívkovacích strojů a kontrola řádného chodu strojů
" Zajištění uložení finálních výrobků do kartonů a jejich odvoz na pohyblivý pás
" Zajištění označení materiálů a hotových výrobků
" Zajištění pravidelného čištění stroje

Nástup možný po absolvování vstupních lékařských prohlídek. Pozice je vhodná pro ženy..

Výhody:
" Stabilní zaměstnání a zázemí, dobré pracovní podmínky a prostředí
" Odpovídající platové podmínky a další benefity
" Paušální příspěvek na stravné
" Příspěvek na relaxační a volnočasové aktivity
" Roční odměny
" Svozová doprava z Děčína a České Kamenice
" 25 dní dovolené
" Po roce zaměstnání 4 dny sick days a příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt: e-mailem zaslání životopisu