Školník - údržbář

Pracovní místo ( Školník - údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopis a motivační dopis, s telefonickým a e-mailovým kontaktem zasílejte do 26.5.2021 na e-mailovou adresu: zaza@sosjesenik.cz
PRACOVNÍ DOBA:
- pevná 6-14:30, v případě potřeby nutná časová flexibilta
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- jedná se o práci převážně v Jeseníku
POŽADUJEME:
- pracovitost, zodpovědnost a proaktivní přístup k údržbě nemovitostí a celého areálu
- manuální zručnost, schopnost provádět drobné opravy instalovaných zařízení, vodoinstalace, kanalizace, obkladů, dlažeb, nábytku, učebních a sportovních pomůcek, zámečnické práce, případně i opravy výrobních strojů, vozidel a elektroinstalace
- aktivního řidiče s oprávněním skupiny B (školník zajišťuje zásobování školy osobní dodávkou a případně i vozí žáky 9 místným osobním vozem a to jak v rámci regionu, tak případně i na delší trasy v rámci ČR)
- časovou flexibilitu (zajištění havarijních oprav případně i mimo prac. dobu, zajištění akcí školy i po běžné prac. době)
Člověka schopného:
- provádět sekání celého areálu ruční pojízdnou sekačkou a křovinořezem i ve velmi svažitém terénu
- zajistit odklízení sněhu a zimní údržbu všech přístupových chodníků v areálu
- zajistit pravidelné týdenní odečty vodoměru v podzemní šachtě
- denně kontrolovat a obsluhovat plynové kotelny
- provádět stěhování nábytku, strojů, nakládku a odvoz velkoobjemových či těžších odpadů
- asistovat mistrům odborného výcviku a pedagogům v běžném provozu školy i během akcí pořádaných školou
VÝHODOU:
- kvalifikace, praxe v oboru instalatér, či elektrikář
- platné oprávnění dle !vyhlášky 50/1978 Sb.", § 4 - 6, případně svářečské oprávnění
- oprávně